• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.122732.2514
Euro34.784634.9240
Hava Durumu
Takvim

   ALANCIK KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 

Köyümüz
Alancık Köyü hakkında daha fazlası
Derneğimiz
Kuruluş amacımız - Dernek Üyelik formu
Yönetim Kurulu
2013-2015 Yönetim Kurulu

Anasayfa

Dernek olarak başlattığımız çalışmaların sonucu olarak geçen yıl mıcır serilen köy yolumuza inşallah bu yıl asfalt yapılacak. Muhtarlığımızında takibinde olan çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı.iadatını bile ödemeyenlerle üye olmayan veya üyelikten ayrılanlar bu duruma nasıl dayanıyorlar anlaşılır gibi değil.
Geleneksel hale getirdiğimiz (ama bazen yapamadığımız) Pikniğimiz 31 MAYIS 2015 Pazar Günü sabah saatlerde başlayıp Akşam saat 17:00 kadar devam edecektir. Çeşitli oyunların yapılacağı Pikniğimizde madalya ve Kupalar sizleri bekliyor.
Değerli dostlar Kutlu Doğum Haftası etkinliği olarak Diyanet İşleri Başkanlığı Dini Yayınlar​ımız tarafından basılan iki ciltlik ilmihali Şenpazar'da her aileye hediye etmek istiyoruz. Bu kitabı tercih etmemizin sebebi mutlaka her ailede bulunması gereken bir kitap olduğuna inancımızdır.
Köyümüzün tarihi ve geçmiş yaşantısı hakkında büyüklerimiz ile, Yetiştirmiş olduğumuz ama çoğumuzun tanımadığı iş-güç ve kariyer sahibi olan umut bağladığımız köylülerimiz ile
 9  ...