• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Aidat Borcu Sorgulama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret93793
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.073316.1377
Euro17.213417.2824
Takvim

   ALANCIK KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 

Köyümüz
Alancık Köyü hakkında daha fazlası
Derneğimiz
Kuruluş amacımız - Dernek Üyelik formu
Yönetim Kurulu
2013-2015 Yönetim Kurulu

Anasayfa

Adı üstünde Bayram. Tam anlamıyla Bayram. Tam vaktinde bütün dünyada olduğu gibi Namazımızı kıldık, Büyüklerimizin ellerinden öptük. Yaşlılarımızın hatrını sorduk gönüllerini aldık. Senede bir gün de olsa bu insanların mutlu olduğunu gördük. Bizde mutlu olduk.
2015 KURBAN BAYRAMI İÇİN KURBAN BAĞIŞI YAPAN ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ. KURBAN ÜCRETİ: 910 TL'DİR. BAYRAMDAN ÖNCE BAŞKANA ULAŞTIRILMASI RİCA OLUNUR. ALLAH KURBANLARINIZI KABUL ETSİN.
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Köy Konağında misafirlere ve köylümüze ikram edillecek Kurbanlar siz değerli üyelerimizin, Köylülerimizin veya dostlarımızın bağışları ile yapılacaktır. Bu güne kadar 4 kişi bağışta bulundu. 3 kişiye daha ihtiyacımız vardır.
Dernek olarak başlattığımız çalışmaların sonucu olarak geçen yıl mıcır serilen köy yolumuza inşallah bu yıl asfalt yapılacak. Muhtarlığımızında takibinde olan çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı.iadatını bile ödemeyenlerle üye olmayan veya üyelikten ayrılanlar bu duruma nasıl dayanıyorlar anlaşılır gibi değil.
 8  ...