• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Aidat Borcu Sorgulama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret67084
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74385.7669
Euro6.37606.4016
Takvim
Bizlere Özel
Reklamlar....

   ALANCIK KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 

Köyümüz
Alancık Köyü hakkında daha fazlası
Derneğimiz
Kuruluş amacımız - Dernek Üyelik formu
Yönetim Kurulu
2013-2015 Yönetim Kurulu

Anasayfa

Değerli Üyelerimiz, 05.05.2019 Pazar günü yapılan seçimli Genel Kurul toplantısında 2020 yılında başlamak üzere aidatlar aylık 15, yıllık olarak 180 TL ye yükseltilmiştir. Kurul kararı ilanen duyurulur.Neden artış yapılmıştır?. Dernek yönetimi aslında aylık 20 TL artırım talebinde bulunmuştur. Üyelerimizden çok olduğu yönünde itirazlar gelince önce artış yapılıp yapılmaması soruldu üyelere. Oy çokluğu ile artış yapılması kabul edildi.
05.05.2019 Pazar günü yapılan seçimli genel kurulda, üyeler 3 yıl daha başkanlık yapacak yönetimi seçti. Buna göre eski Başkan Nihat Kuş
2019'un ilk aylık olağan toplantısını yaptık. Verimli geçen bu toplantıya katılan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Çeşitli konuların konuşulduğu toplantıda özellikle 2019 Mayıs ayında yapılacak Başkanlık seçimi konuşulmuştur. 2019 ilk baharında yapılması planlanan işler ele alındı, görüşüldü ve başkan tarafından üyelere bilgi verildi.
Bu gün itibariyle üyelerimize sistem tarafından otomatik mesajlar gitmiştir. Borcu olan üyelerimize borçları hatırlatılmış ve kısa sürede ödemeleri rica edilmiş, Borcu olmayan üyelere ise zamanında ödeme yaptıkları için teşekkür edilmiştir. Ayrıca Fahri üyeleremize verdikleri destekten dolayı teşekkür edilmiştir. Borç mesajı gelen üyelerimiz mesajları yanlış anlamasın. Çünkü alacaklar bayağı birikmiş durumdadır. Yanılma ve hata olabilir. Düzeltmek için elinizdeki evrakla yönetime başvurmanız yeterlidir. Haydi ALANCIK aidatları ödeyelim yeni-yeni güzel işlere hız verelim.
 1  ...