• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Takvim

   ALANCIK KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 

Köyümüz
Alancık Köyü hakkında daha fazlası
Derneğimiz
Kuruluş amacımız - Dernek Üyelik formu
Yönetim Kurulu
2013-2015 Yönetim Kurulu

Anasayfa

Derneğimiz Başkan Yardımcısı Muharrem Kılıç oğlu Erhan'a kızımız Derya'yı istemek için üyemiz Ziya Yıldırım'ın kapısını çaldık. Sıcak bir karşılamanın ardından görevimizi yerine getirdik. Kız babası da bizi geri çevirmedi ve Erhan ile Deya' nın evlenmesine müsaade etti. İnşallah düğün de 2017 yılı içinde yapılacaktır.
Şenpazar' ımızın nüfusunu artırma çalışmaları kapsamında Sayın Cem ÇINAR' ında katıldığı Şenpazar Dernekleri toplantısı Gültepe'deki Şenpazar Derneğinde lokalinde yapılmıştır.
Biliyor muydunuz? Eski ilçemiz, bir çoğumuzun da evinin bulunduğu Kastamonu ve Türkiye'nin güzel sahil kasabası CİDE'nin adliye koridorlarında bulunan köy fotoğrafları arasında bizim köyümüzün de fotoğrafı bulunmaktadır. Asliye Hukuk Mahkemesi Kalemi kapısında bulunan fotoğraf muhteşem ve gururla orada durup kendisine bakanları büyülüyor.
2016 Kurban Bayramı'da hayırlısı ile bitti. Emeği geçen Herkese teşekkür eder daha nice bayramlarda beraber olmak dileklerimizle.. Davetimize icabet eden Çevre Köy Dernek Başkanlarına, Şenpazar Belediye Başkanı Sayın Cem Çınar'a ve diğer misafirlerimize de teşekkür ederiz.
 4  ...