• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Site Menüsü
Aidat Borcu Sorgulama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret86853
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.43438.4681
Euro9.93129.9710
Takvim

   ALANCIK KÖYÜ SOSYAL DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 

Köyümüz
Alancık Köyü hakkında daha fazlası
Derneğimiz
Kuruluş amacımız - Dernek Üyelik formu
Yönetim Kurulu
2013-2015 Yönetim Kurulu

Anasayfa

Biliyor muydunuz? Eski ilçemiz, bir çoğumuzun da evinin bulunduğu Kastamonu ve Türkiye'nin güzel sahil kasabası CİDE'nin adliye koridorlarında bulunan köy fotoğrafları arasında bizim köyümüzün de fotoğrafı bulunmaktadır. Asliye Hukuk Mahkemesi Kalemi kapısında bulunan fotoğraf muhteşem ve gururla orada durup kendisine bakanları büyülüyor.
2016 Kurban Bayramı'da hayırlısı ile bitti. Emeği geçen Herkese teşekkür eder daha nice bayramlarda beraber olmak dileklerimizle.. Davetimize icabet eden Çevre Köy Dernek Başkanlarına, Şenpazar Belediye Başkanı Sayın Cem Çınar'a ve diğer misafirlerimize de teşekkür ederiz.
Üyemiz Ziya KILIÇ'ın aşçılığını yaptığı T.C Merkez Bankasının Mutfak bölümünü kapatmasıyla oluşan tencere, kap-kacak fazlalıklardan ihtiyacımız kadar faydalandığımızı düşünüyorum. Emeğinden dolayı Üyemiz ZİYA KILIÇ'a Teşekkür ederiz.
Üyemiz Erdoğan KESMEN'in gayretleriyle Kağıthane Belediyesi ve diğer Belediyelerden elde edilen oturma banklarının kurulmasına başlandı. Katkılarından dolayı Üyemiz Erdoğan KESMEN'e Teşekkür ediyoruz.
 4  ...